Warning: file_get_contents(http://instagram.com/colibredesign): failed to open stream: HTTP request failed! in /home/var/www/pakamerawrap/shops/includes/insta_scrape.php on line 10

CO-LIBRE DESIGN to autorski projekt powstały z marzeń dla marzeń. Marzeń o projektowaniu ciekawej, przyciągającej wzrok i przede wszystkim niebanalnej biżuterii po to, by spełniać Twoje marzenia posiadania czegoś wyjątkowego, przyciągającego spojrzenia, wyróżniającego z tłumu.

 

„Kolibrowa” biżuteria tworzona jest przeze mnie ręcznie, z pasją i sercem, w któtkich seriach i pojedynczych (często unikatowych) egzemplarzach, z przeznaczeniem dla kobiet nowoczesnych, odważnych, otwartych na nietypowe formy, energetyczne połączenia kolorystyczne, etniczne wzory oraz metalowe, industrialne elementy kobiet takich, jak Ty. To mocny akcent, który zaznacza siłę kobiecości i wzmacnia pewność siebie, co doceniają jej nowe Właścicielki.

 

Mam ogromną nadzieję, że każdy z wykonanych przeze mnie projektów, którego staniesz się Włascicielką, odtąd będzie już zawsze Twoją ulubioną ozdobą.

 

 

Sylwia Jaszczura projektantka CO-LIBRE DESIGN